OBC MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞAAT TAAHHÜT SAN. VE TİC.A.Ş.

Hakkımızda

Page Image
10
Yıllık deneyim
100
Mutlu Müşteri
100
Tamamlanan Proje
100
pozitif geri dönüş

Vizyonumuz

Proje ve taahhüt sonrası servisleriyle müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, topluma, çalışanlarına ve çevreye değer katan ulusal ve uluslararası pazarlarda tanınan ve aranan lider firma ve markalardan biri olmaktır.

Misyonumuz

Çevre koşullarına uygun, doğaya ve insana saygılı koşullarda kalite ve müşteri isteklerini ön planda tutarak üretim yapmak, yarattığı yatırım ve istihdamla ülke ekonomisine katkı sağlamak, sürekli gelişim anlayışını ön planda tutarak, yeniliğe ve değişime önem vermek ve uyguladığı yönetim modelleri ile diğer firmalar örnek olmaktır.

önem veriyoruz

İş Güvenliği

Çalışanların güvenli ve sağlıklı ortamlarda çalışmasını sağlamak, ilgili yasal düzenlemelere uymak, faaliyetler sırasında iş güvenliğini ve işçi sağlığını tehdit eden unsurları değerlendirmek, oluşan tehditleri ortadan kaldırmak, iyileştirmelerin sürekliliğini sağlamak.

Uzman ekip ve kadrosu ile yıllardan beri iç mekan ve iç ortamların iklimlendirmesi, sanayi tesisleri, hastaneler, oteller ve alışveriş merkezleri başta olmak üzere;

Isıtma, soğutma, havalandırma ve yangın söndürme, endüstriyel ürünler, sıhhi tesisat, otomasyon sistemleri ve mekanik tesisat konularında, proje taahhüt ve mühendislik hizmetleri veren elektromekanik sistemleri sunmak amacıyla kurulmuştur.

Günümüzde ise OBC MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞAAT TAAHHÜT SAN. VE TİC.A.Ş. olarak geçmişten bugüne referanslarımız ve tecrübelerimizle, iç tasarım ve mimari alanlarında genç ve dinamik kadromuz ile birlikte müşterilerimizin ve çalışanlarının memnuniyetini arttırmayı hedeflemekteyiz.

Bizler iç mekan tasarımımızı belirli bir düzen halinde ilerletmekteyiz ve hayallerimizi gerçekleştiren ve gerçekleri sizlere sunan bir firma olarak büyümeye devam ediyoruz.

çözüm ortaklarımız

Müşterilerimiz